300514 Lee Seung Chul przygotuje remake piosenki Junsu z JYJ dla OST dramy ‘You Are All Surrounded’

Zwykły wpis

No proszę … tego jeszcze nie było ….  😛 … nie wiem dlaczego ale jakoś nie mogę się oprzeć wrażeniu, ze zarówno JS i jak i jego firma nie mieli zielonego pojęcia o tym projekcie … ciekawa jestem jak rozwinie się ta mała historyjka… co ciekawe w dramie gra aktorka z SM, Go Ara, a do dramy nagrywali już OST artyści z SM … czy to dlatego trzeba było pozbyć się głosu Junsu z piosenki?????

Wydarzyła się całkiem ciekawa rzecz, Lee Seung Chul będzie brał udział w nagraniu OST dla dramy SBS’ You Are All Surrounded, będzie to remake piosenki Kim Junsu z JYJ.

52638602.jpg~originalWedług HB Entertainment, odpowiedzialnego za produkcję dramy, Lee Seung Chul wyda piosenkę I Must Be in Love dla dramy You Are All Surrounded. Piosenka pojawiła się podczas emisji dramy w dniu 29 maja i już wywołała spore zamieszanie.

I Must Be in Love, to piosenka oryginalnie śpiewana przez Kim Junsu i została wydana na jego albumie, Incredible, w 2013 roku. Teraz, specjalnie dla dramy, głosu użyczył jej Lee Seung Chul.

“Przy każdym projekcie, w którym uczestniczy Lee Seung Chul, z uwagą przygląda się On charakterystyce dramy, postaciom i ogląda dramę przed nagraniami,” dodał przedstawiciel firmy.

Źródło: Mwave
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Reklamy

One response »

  1. Pingback: 170614 Ciąg dalszy zamieszania w sprawie piosenki Junsu, śpiewanej przez Lee Seung Chula jako OST | totally in heaven with junsu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s