010714 C-JeS: „Musicalowy występ Kim Junsu? Pierwszy raz słyszymy o czymś takim”

Zwykły wpis

Na pewno wczoraj na różnych blogach związanych z JYJ a nawet na allkpop mogliście przeczytać o zamieszaniu związanym z konferencją prasową przed Incheon Asian Games a dokładnie z brakiem obecności na niej JYJ oraz z samym występem JYJ, a raczej jego brakiem,  podczas ceremonii otwarcia. W sprawę został wmieszany również sam Junsu, podczas konferencji reżyser, który pracował z Junsu przy ‚December’ a teraz zajmuje się oprawą ceremonii otwarcia, powiedział, że pojawi się taki wytęp na co C-JeS natychmiast zareagowało i poinformowało, że nikt z nimi tego nie ustalał ….. Jak wszyscy podejrzewają wiąże się to z ostatnim sponsoringiem imprezy przez SM Ent. oraz nagłym zaproszeniem na występy samego ‚boskiego i jedynego w swoim rodzaju’ pupilka SM, EXO :/ WTF??????

Dodatkowy komentarz jest zbędny ……

2014030310111541164.jpg~originalPojawiło się oficjalne oświadczenie odnoście JYJ i ich występu podczas ceremonii otwarcia/zamknięcia Incheon Asian Games.

Agencja JYJ, CJES Entertainment, 1 lipca oświadczyła “JYJ w lutym 2013 roku zostali powołani na ambasadorów 2014 Incheon Asian Games” i „Został podpisany kontrakt z działami promocji i marketingu odpowiedzialnymi na IAG, w którym określono, że imprezy krajowe i międzynarodowe muszą być w pierwszej kolejności omawiane ze stroną JYJ a samo JYJ ma być w pierwszej kolejności brane pod uwagę przy okazji ceremonii otwarcia i zamknięcia. Podobnie ma się sprawa konferencji prasowych, w których biorą udział media zagraniczne.”

Według CJES Entertainment, przedstawiciele IAG obiecali, że JYJ pojawią się w kulminacyjnym momencie ceremonii otwarcia i zamknięcia i zaśpiewają oficjalną piosenkę/hymn zawodów “ONLY ONE” , zagrają z reklamówce i wystąpią podczas akcji promocyjnej w Hanoi (Wietnam) i Guangzhou (Chiny) w październiku i listopadzie zeszłego roku.

CJES Entertainment podało, “W zeszłym miesiącu, komitet organizacyjny IAG zapytał, czy JYJ pojawią się na konferencji prasowej wspólnie z reżyserem odpowiedzialnym za oprawę wydarzenia i poinformowaliśmy, że dopasujemy grafik JYJ, aby mogli się stawić. Jednak, nie otrzymaliśmy już ponownego kontaktu odnośnie konferencji i z nieznanych nam powodów nie otrzymaliśmy informacji o dzisiejszej konferencji”. Agencja JYJ podała tylko, że z tego co wiedzą miało występować z Psy.

Reżyser ceremonii otwarcia/zamknięcia IAG, Jang Jin*, podczas konferencji powiedział, że JYJ są ujęci w grafiku ceremonii otwarcia’ i ‚Kim Junsu może wystąpić z musicalowym repertuarem w drugiej połowie ceremonii…”. W rzeczywistości jednak występ JYJ ma się odbyć przed ceremonią otwarcia.
[Note: Jang Jin to reżyser pracujący z Junsu przy musicalu „December”]

Jednak storna JYJ poinformowała, że pierwszy raz słyszą o ‚musicalowym występie’. CJES Entertainment w rozmowie telefonicznej z Oh My Star poinformowało: “Nigdy nie słyszeliśmy o ‚Specjalnym Musicalowym występie’. Nie mamy zamiaru dodawać jakichkolwiek występów bez uprzedniego skonsultowania.”

Strona JYJ podała, “Ludzie mogą nie zrozumieć dlaczego JYJ, którzy byli ambasadorami  i twarzą IAG przez ostatni rok, zostali wykluczeni z ceremonii otwarcia i zamknięcia oraz podczas konferencji. Szukanie jakichkolwiek wymówek co do występów JYJ będzie oszukiwaniem samych siebie. To trudne do zrozumienia dlaczego osoby śpiewające oficjalną piosenkę zawodów wystąpią przed oficjalną ceremonią otwarcia.”

JYJ staje przed niewytłumaczalnymi restrykcjami. Otrzymali oni nawet informację o odwołaniu ich występu, do którego wcześniej dostali grafik/plan. Oczywiście agencja JYJ musi obawiać się, że wydarzy się to ponownie w przypadku Incheon Asian Games.

Strona JYJ poinformowała, “Komitet organizacyjny IAG zapewniał do tej pory, że restrykcje jakie do tej pory stawały przed JYJ ‚w ich przypadku nie będą miały miejsca'”. „To absurdalne, że teraz nie dotrzymują słowa. Mamy nadzieję, że nie jest to spowodowane żadną zewnętrzną presją/naciskami.”

Źródło: Oh My News via Nate
Tłumaczenie pośrednie: @ohmyjunsu via Intoxiacation
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Poniżej fragment wypowiedzi związanej z JYJ i Junsu, z konferencji o której JYJ nie zostało nawet poinformowane…

Źródło: MediaVOP

Reklamy

One response »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s