250514 XIA przyciągnął 60 tys. fanów na solowe koncerty w Japonii

Zwykły wpis

Na pewno oglądałyście fancamy z przeróżnych koncertów Junsu i co wy wolicie? Tradycyjne koncerty czy te w wersji musicalowo/orkiestrowej????

JYJ-Junsu.jpg~originalKim Junsu z zespołu JYJ z sukcesem zakończył cykl koncertów w Japonii, na których wystąpił łącznie przed 60-cio tysięczną publicznością.

W dniu 25 maja jego agencja, C-JeS Entertainment, ogłosiła: ‚Koncerty “2014 XIA The Best Ballad Spring Tour Concert in Japan” zarówno w Tokyo jak i w Osace byłe całkowicie wyprzedane.’

Ta seria koncertów różniła się od poprzednich koncertów Kim Junsu, koncentrowały się one na różnych musicalowych utworach. Kim Junsu zaprezentował przeróżne piosenki z musicali, ballady oraz piosenki OST. Ponadto podobnie jak to odbywa się w musicalach, wszystkie występy odbywały się przy akompaniamencie orkiestry i zespołu muzycznego.Członek ekipy produkującej japońskie koncerty Kim Junsu powiedział, że „Kim Junsu ponownie dowiódł, że jest niesamowitym piosenkarzem, który bez problemu może balansować pomiędzy utworami tanecznymi jak i balladami”, dodał również „jego trasa pokazał również, że ma on już swoje własne/stały miejsce na musicalowej scenie.”

Kim Junsu powróci w lipcu na musicalową sceną z produkcją ‚Dracula’.

Noname1.png~originalŹródło: Soompi
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Reklamy

One response »

  1. Szczerze nie wiem jaka wersja koncertu jest lepsza. Chciałabym być i na takim i na takim bo każdy ma w sobie szczególne cechy. No i cieszę się, że występy Junsu okazały się takim sukcesem.^^

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s