150514 Junsu poruszył do łez 33 tys. japońskich fanów

Zwykły wpis

Czarno czerwony strój ze skóry aligatora 😛

2014051510121318435.jpg~originalKim  Junsu z JYJ zawładnął sercami japońskiej publiczności..

15 maja agencja Kim Junsu, C-JeS Entertainment poinformowała, “Od 13 maja Kim Junsu występował ze swoim wysokiej jakości koncertem ’2014 XIA the Best Ballad Spring Tour Concert in Japan’ koncerty odbywał się z udziałem orkiestry w Tokyo w Yoyogi National Gymnasium. Junsu towarzyszyła 20 osobowa orkiestra i 7 osobowy zespół, Kim Junsu zaśpiewał fragmenty swoich musicali, ballady i piosenki OST, na wypełnionej po brzegi zasiadło na każdym z koncertów po 11 tys. fanów co w sumie daje ilość 33 tys. fanów.”

To pierwszy ego typu koncert Kim Junsu w Japonii, zaplanowany został aby odwdzięczyć się japońskim fanom za ich poświecenie i podróżowanie do Korei, żeby zobaczyć musicale, w których występował Junsu. Przez 150 min. Kim Junsu śpiewał utwory z musicalów ‚Mozart!’, ‚Elisabeth’ i ‚December’ oraz swoje piosenki OST, takie jak ‘I Love You’ i ‘You Are So Beautiful’.

Na koncercie specjalnie dla japońskich fanów, Junsu przygotował kilka japońskich ballad ‘Kanashimi no Yukue’ czy ‘STORY’. Dodatkowo Junsu wykonał razem z orkiestrą małą składankę dawnych piosenek Tohoshinki.

Japońscy przedstawiciele oświadczyli, “W Japonii, wielu ludzi cieszy się oglądając musicale. ‘Elizabeth’, w którym pojawił się Kim Junsu, jest również bardzo popularny w Japonii. Japońscy fani podróżowali do Korei by zobaczyć występ Junsu w tym musicalu. Jego musicale urzekają fanów i kochają oni również koreańskie musicale. Fani byli uszczęśliwieni na wieść o jego musicalowym koncercie w Japonii.”

Hikari-san, fanka, która udała się na koncert, powiedziała, said “Czuję jakbym zobaczyła kilka musicali za jednym razem. Jego talent to błogosławieństwo i przez 150 minut, byłam głęboko poruszona. Z orkiestrą, brzmiał tak delikatnie a w innych piosenkach był taki energiczny. To na prawdę niesamowity artysta. Planuję podróż do Korei, żeby zobaczyć jego kolejny musical ‘Dracula’.”

Gościem podczas koncertu była musicalowa aktorka Jung Sun Ah. Jung Sun Ah wystąpiła z Junsu w piosenkach z musicalu ‘Mozart’ i ‘Elizabeth’ zaśpiewała również solo, utwór z musicalu ‘Wicked’ oraz ulubioną przez japończyków ‘First Love’.

Źródło: 10 Asia
Tłumaczenie angielskie: @ohmyjunsu
Za pośrednictwem: Intoxiacation + JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s