180414 (Idole, Inwazja popkultury) Dramy, musicale, filmy… W każdej dziedzinie znajdziemy przedstawiciela- Kim Junsu

Zwykły wpis

Artykuł opisywał również kilku innych artystów, poza Junsu znajdowały się fragmenty o Yoochunie, UEE z After School i Lee Joon’ie z MBLAQ.

20140418103516_439506_600_224.jpg~originalKto jest największą/ najlepszą gwiazdą tego sekora?

Chociaż wielu idoli dogłębnie wtopiło się w obecną popkulturę, tylko kilkoro można uznać za tych którzy bezsprzecznie odnieśli sukces. Ze statusem gwiazdy, z potencjałem do pojawienia się w zestawieniach box- office, którzy są idolami ‚must-have/koniecznymi’ do odniesienia sukcesu różnych produkcji?

[…]

Inny z członków JYJ, Kim Junsu, ugruntował swoją pozycję na scenie musicalowej jako gwarant miejsca na listach ‚box- office’. W 2010 roku został wybrany do obsady musicalu ‚Mozart!’, który był wystawiany w teatrze w Sejong Center, gdzie sala liczy 3000 miejsc; miał on świetny debiut i wyprzedane miejsca na wszystkie 15 swoich występów. Występy w musicalu ‘Tears of Heaven’ a następnie w drugim sezonie ‘Mozart’a!’ również miały komplet publiczności, pokazując tym samym bezkonkurencyjną siłę ‚ticket power/wyprzedawania biletów.

Produkcją, która dodała Junsu skrzydeł był musical ‘Elisabeth’ (2012). Wygrał nagrodę dla ‚Najlepszego Aktora’ podczas ‘The 18th Korea Musical Awards’ za rolę ‘Death/Śmierci’, został uznany za swoje wokalne i aktorskie zdolności. Profesor Lee Yoo Ri z wydziału Musical Theatre Uniwersytetu Chungkang skomentował, “To prawie niemożliwe, by tytuł aktora z taką siłą wyprzedawania biletów, przez 4 lata z rzędu, był oparty tylko na jego pozycji ‚idola’. Pasja, szczerość i jego własny styl gry, który wypracował aby pokonać swoje braki, umiejscowiły Kim Junsu na najlepszej pozycji.”

[…]

Źródło: etoday
Tłumaczenie angielskie: pvtse z JYJ3
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie i edycja: junsupolska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s