260214 Kim Junsu po ostatnim występie w ‚December’: „Siła autorskiego musicalu pochodzi z widowni”

Zwykły wpis

Ja mam nadzieję, że Junsu nie będzie zbyt intensywnie wypoczywał i  niedługo zacznie pracę nad płytą JYJ 😛

201402261029501113_1.jpg~originalKim Junsu podzielił się swoimi odczuciami po ostatnim występie w musicalu ‘December’ w Opera House w Daegu.

Agencja Kim Junsu, CJES Entertainment napisała 26 lutego, “Kim Junsu podzielił się swoimi odczuciami odnośnie musicalu ‚December’ podczas swojego ostatniego występu. Kim Junsu wcielił się w postać Yoon Jiwooka, mężczyzny, który nie może zapomnieć o swojej pierwszej miłości. Grając 20-sto letnią postać a następnie 40-sto letnią, Junsu pokazał się z innej strony, poszerzając zasięg swojej kariery zawodowej. Otrzymał on bardzo pochlebne oceny za swoje bardzo emocjonalne interpretacje piosenek Kim Gwangsuk’a.”

Kim Junsu podczas ostatniego występu powiedział, “Dziękuję wam wszystkim za dzisiaj. W końcu, dziś kończę swoje występy. Na prawdę, cały ten czas spędzony na występach w Sejong, Busan aż do dziś w Daegu…. Zwłaszcza w krajowym musicalu, mówi się, że widownia jest siłą takiego musicalu… Myślę, że przez cały ten czas spędzony na występach, mogłem odczuć siłę/moc widowni. Chciałbym jeszcze raz podziękować wam wszystkim. I jeszcze, przede wszystkim, to był dla mnie wielki honor móc występować z tak wspaniałymi aktorami, dzięki nim mogłem dotrwać aż do dziś. Proszę o gorące oklaski dla nich…Chciałbym również podziękować za całą miłość okazaną  Jiwookowi.”

Kim Junsu przy okazji tego musicalu ponownie potwierdził swoją siłę w wyprzedawaniu biletów. Pomimo, że Kim Junsu z autorskim musicalem stanął na przeciw wielkim musicalowym produkcjom, musical wyprzedano w 85% a już  w pierwszej rundzie wyprzedano 40 000 miejsc.

Kim Junsu w sumie spotkał się z 67 000 widzów w Seoulu i 13 000 w Busan i Daegu daje to w sumie 80 000 widzów. Otrzymał on wiele uwagi nie tylko od damskiej części widowni w wieku 20-30lat ale również od jej męskiej części w wieku 40-50 lat.

Przedstawiciel ekipy produkcyjnej powiedział, “W drugiej połowie sezonu otrzymywaliśmy więcej zapytań od widowni w wieku 40-50 lat o występy Kim Junsu i słyszeliśmy, że to z powodu jego interpretacji piosenek Kim Kwangsuk’a, ponieważ muzyka przypominała im ich lata młodości. On posiada umiejętność wykorzystywania wspomnień i wciągnięcia widowni w musical.”

Reżyser Jang Jin również podzielił się swoimi odczuciami po ostatnim przedstawieniu. Powiedział, “Cudowne spotkanie warte jest jego powtórzenia, tak teraz właśnie się czuję. Dzięki tej produkcji spotkałem Kim Junsu i byłem zaskoczony jego nieskończoną ciekawością. Starał się umniejszać pochwały, które dostawał. Bardzo lubiłem to, że zawsze jako pierwszy proponował nowe pomysły i rozwiązania. On jest na prawdę bardzo wyjątkowym przyjacielem.”

Kim Junsu będzie teraz wypoczywał by w drugiej połowie roku powrócić do pracy.

Źródło: My Daily via Nate
Tłumaczenie angielskie: @ohmyjunsu
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s