060214 Aktor Park Gun Hyung: „Kim Junsu ciągle się rozwija, jest odważny i bardzo rozsądny”

Zwykły wpis
Dwa razy grali razem w tym samym musicalu, dwa razy grali wspólnie ta samą postać ….. to więcej niż zwykła znajomość z pracy 😛
Mimo to, że Junsu wydaje się bardzo lubić Park Gun Hyunga, ja jakoś nie mogę się do niego przekonać ….. 

1391663719_20153501-1.jpg~originalAktor Park Gun Hyung chwalił Kim Junsu, z którym grają postać tą samą postać i z którym po raz pierwszy grał 4 lata temu.

Park Gun Hyung i Kim Junsu razem grają postać głównego bohatera ‘Ji Wooka’ w musicalu “December: Unfinished Song” (reżyser: Jang Jin), którego ostatni pokaz w Seoulu odbył się 29 stycznia w Sejong Center.

Ji Wook to romantyk, który zakochał się od pierwszego wejrzenia w Lee Yeon i którego miłość i uczucie tęsknoty pozostały niezmienne przez 20 lat. Z odmiennym urokiem Park Gun Hyung i Kim Junsu prezentują delikatny/wrażliwy portret ‘Ji Wooka’ a ich gra została pozytywnie przyjęta.

“W tej chwili Kim Junsu ciągle się rozwija” powiedział Park Gun Hyung podczas wywiadu udzielonego TV Daily rankiem 6 lutego.

Park Gun Hyung i Kim Junsu pracowali wspólnie 4 lata temu przy musicalu ‘Mozart!’w  Sejong Center, oboje grali w nim postać ‘Mozarta’. Utrzymują oni bliski kontakt również dzięki drużynie piłkarskiej gwiazd ‘FC MEN’. W wywiadzie przed premierą musicalu  ‘December’ Kim Junsu wyraził swoją wiarę w Park Gun Hyung i dodał, “Dużo się od niego nauczyłem.”

Park Gun Hyung wyjaśnił, “Junsu wewnątrz był pełen obaw. Jednak jest on przyjacielem, który ostatecznie na scenie odważnie zaznacza swoją obecność.”

“Junsu występował w dniu  premiery i występował sam przez pierwszy tydzień pokazów a ja widziałem wszystkie te występy. Byłem tam  ponieważ musiałem monitorować musical. Junsu był odważny a zarazem bardzo rozsądny.”

Park Gun Hyung kontynuował pochwały, “Przedtem, Junsu występował w ‚śpiewanych’ musicalach [bez znacznej ilości scen mówionych] i to był jego pierwszy raz, gdy w musicalu musiał stawić czoła grze aktorskiej. Z tego powodu mogło to być dla niego zbyt wiele do zniesienia. ‘December’ jet jednym z najtrudniejszych musicali również dla mnie. Jak żyć gdy nie można zapomnieć o kimś sprzed 20 lat i przekazać te emocje. to nie był łatwy proces.Niemniej jednak myślę, że z jego pewnością Kim Junsu był w stanie dobrze to uchwycić.”

Źródło: TV Daily
Tłumaczenie angielskie: pvtse z JYJ3
Za pośrednictwem:  JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Reklamy

One response »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s