300114 Junsu z JYJ podziękował odsadzie i fanom za sukces musicalu ‚December’

Zwykły wpis

Ciekawe kiedy dowiem się nad czym będzie teraz pracował Junsu?! ^^

JYJ-Junsu_1391046963_af_orgKim Junsu z JYJ podzielił się swoimi odczuciami po finałowym pokazie musicalu ‚December’ w Seoulu.

Od momentu premiery 16 grudnia zeszłego roku, Junsu wystąpił w sumie w 30 przedstawieniach przed widownią  70 000 fanów a finałowy pokaz w Seoulu odbył się 29 stycznia przy aplauzie 3 000 widowni.

Członek JYJ za pośrednictwem agencji C-JeS Entertainment powiedział, „W trakcie podziękowań podczas dzisiejszego bisu trzeba było podziękować tylu osobom. Po pierwsze jestem wdzięczny całej obsadzie i obsłudze musicalu, którzy dawali z siebie wszystko dla musicalu ‚December’ oraz widowni, która okazywała swoje niekończące wsparcie i dodawała odwagi.”

Kontynuował, „… odsada musiała włożyć znacznie więcej czasu i wysiłku [w ten musical] a cała obsługa pokonywała trudną i samotną drogę wypełnioną próbami i błędami. Jednakże, dzięki wsparciu widowni podczas każdego występu, otrzymywali zastrzyk energii i mogliśmy stworzyć świetny musical. Czuję się szczęściarzem mogąc brać udział w tej produkcji.”

Agencja dodała również, „Siła wyprzedaży biletów jaką posiada Junsu ponownie zaskoczyła przemysł musicalowy. Dzięki temu sukcesowi musicalu na listach box office, dowiedzieliśmy się, że widownia ufa projektom, w których bierze udział Junsu i że jest rozpoznawalny jako jeden z przedstawicieli aktorów musicalowych. Mimo że, panowała presja wynikająca z oparcia musicalu na twórczości Kim Kwang Suk’a, Junsu dowiódł swojej prawdziwej wartości dzięki niesamowitemu wokalowi i emocjonalnej ekspresji.”

Junsu będzie cieszył się teraz przerwą do 7 lutego, po czym ruszy do Busan, gdzie w Sohyang Theater w Centum City będzie wystawiany ‚December’.

Źródło: Allkpop
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s