230114 Historia pewnego kimchi

Zwykły wpis

Cała historia zaczęła się od niedawnego wyjazdu Junsu na Bali i tego, że tęsknił tam za koreańskimi przysmakami 😛

‘Chongga’, to firma znana z produkcji kimchi, zrobiło się o niej głośno, ponieważ wysłała Ona do Kim Junsu z JYJ różne rodzaje produkowanych przez siebie przetworów z kimchi.

Kim Junsu 9 stycznia na swoim twitterze napisał, „Chciałbym teraz zjeść budae jjigae, kimchi jjigae i  jjigae z pasty czarnej fasoli” i “Pociesza mnie fakt, że Hansol zabrał w swojej największej walizce Chongga kimchi, ramen i ryż Haetban.”

Słysząc to, firma Chongga zretweetowała wpis Junsu Kim Junsu i dodała, “po olbrzymim odzewie fanów, chcielibyśmy wysłać Junsu nasze pyszne kimchi. Jeżeli ktoś mógłby pomóc nam w skontaktowaniu się z nim, prosimy o informacje~”

Mama Kim Junsu dowiedziała się o tym za pośrednictwem fanów syna i skontaktowała się z firmą, „Jeżeli chcielibyście wysłać Junsu kimchi, możecie się ze mną skontaktować~”

Jak poinformowała mama Kim Junsu, pyszne kimchi od Chongga zostało dostarczone w południe 23 [stycznia].zxcvbnmBepfC2gCIAAtQATNapisała Ona na tt, “Około 12:30, dotarło kimchi od Chongga~!! Po zrobieniu zdjęcia, na potwierdzenie, że dotarło, tata Junsu zawiózł je do mieszkania Junsu ~ Prawdopodobnie jest już w lodówce Junsu~”

Internauci tak komentowali tą historię, “Miło widzieć taką interakcję,” “Nawiązanie kontaktu poprzez kimchi. Mam nadzieję, że Junsu smakowało, taką miał ochotę na to kimchi” i “Wow~ Nie miałam pojęcia, że oni na prawdę dostarczyli to kimch do Junsu. Miło widzieć, że firma robi coś takiego.”

Źródło: [nocutnews] +@zunoxiahmom
Tłumaczenie angielskie i udostępnienie: dongbangdata.net
Tłumaczenie polskie: junsupolska

One response »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s