130114 Junsu otrzymał nagrodę Best Popularity w ‚2013 Golden Ticket Awards’

Zwykły wpis

Kolejna statuetka w kolekcji do postawienia na kominku 😛

140113-27“Bardzo dziękuję za nagrodę w kategorii Popularity Award ‚2013 Golden Ticket Awards’. W przyszłości pokażę wam jeszcze bardziej pracowity image.”

Kim Junsu to nie tylko idol-piosenkarz ale ma również zabezpieczoną pozycję jako aktor musicalowy. Wcześniej grał postać ‚Śmierci’ w <Elisabeth> i pokazał bardziej doświadczoną grę, tej zimy Kim Junsu pokusił się o inną transformację w krajowym/rodzimym musicalu <December: Unfinished Song>.

“W 2013… Bez względu na wszystko, ponieważ pracuję nad <December>, skupiam swoją uwagę tylko na tej produkcji. To drugi raz gdy pracuję przy rodzimym musicalu, pod wieloma względami nadal muszę się wiele nauczyć o postaciach i historiach, mimo to muszę spróbować. Moje serce przepełnione jest ciepłem, za każdym razem kiedy występuję i nabieram sił dzień po dniu, dzięki reakcji każdego z widzów na widowni.”

W odróżnieniu od roli ‘Śmierci’ w <Elisabeth>, tym razem w  <December> gram postać ‘Ji Wook’, uroczej osoby, opartej na żywej/prawdziwej postaci. Wyrażenie braku umiejętności do zapomnienia o bólu miłości za pośrednictwem śpiewu i gry aktorskiej a następnie przeobrażenie się w postać 20 lat starszą pomiędzy 1 i 2 aktem — na wielu płaszczyznach, stało się to dla niego magnum opus/wielkim dziełem.

“Ze zniecierpliwieniem  czekam na <Le Roi Soleil/Król Słońce> i <Marie Antoinette/Maria Antonina>, jestem również ciekawy <Dracula/Drakula>. Jest wiele produkcji, które wyglądają interesująco.” Kim Junsu wyraził swoje zainteresowanie wieloma nowymi produkcjami w 2014 roku, nie tylko z punktu widzenia aktora musicalowego ale również jako widz, który lubi oglądać musicale w wolnym czasie. Nie możemy się oprzeć pokusie i zastanawiamy się jaką postać i w jakiego rodzaju musicalu wystąpi następnym razem.

Źródło: Play DB
Tłumaczenie angielskie: pvtse z JYJ3
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Reklamy

One response »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s