261213 Kstyle: Wywiad/rozmowa z JYJ z okazji 10 rocznicy debiutu

Zwykły wpis

Nie wiem w jakiej formie był przeprowadzany ten wywiad(!?) Jest on dziwny i w przeważającej części nie do końca wiadomo kto  w nim mówi. Może to była krótka rozmowa telefoniczna albo wymiana mailowa 😛 ale skoro dotyczy on rocznicy to wpada go opublikować …. pod koniec jest mowa o JYJ i planach ale nie potwierdzono nawet planów wydania płyty jest mowa tylko o wspólnym pojawieniu się na scenie a to można różnie interpretować…

kstyle_jyj10thanniversary1.jpg~original“26 grudnia, nasze pierwsze spotkanie z wami wszystkimi…” 26 grudnia, mija 10 lat od debiutu Jaejoonga, Yoochuna i Junsu, dlategoKstyle prezentuje specjalny wywiad.
Patrząc wstecz na ostatnie 10 lat, cała trójka mówi o fanach, którzy byli po ich stronie, przyjaciołach/współtowarzyszach, swojej działalności i koncertach, które dotąd zrobili.”

P1. Gratulacje z okazji 10 rocznicy debiutu! Proszę opiszcie swoje odczucia po osiągnięciu tych 10 lat. Na oficjalnej stronie JYJ, w gazetach i na ulicznych billboard’ach pojawia się wiadomość o 10 rocznicy. Jak się z tym czujecie?

Jaejoong: Bardzo dziękuję!! Skoro to 10 rocznica, od naszych agentów/reprezentantów tydzień temu dostałem statuetkę/puchar. Ponieważ każdy z nas jest zajęty, ciężko jest nam wybrać do któregoś z miejsc i nagrać wspólną wiadomość. W końcu uczucia się wyklarowały i cała nasz trójka czuja, że dobrze robimy i jesteśmy szczęśliwi. Chciałbym natychmiast spotkać się z członkami zespołu [Js i Yc] i świętować razem z nimi!

Yoochun: Wszystkim fanom, któzy byli przy nas i wpierali przez 10 lat Jaejoonga, Junsu i mnie, naszą trójkę… Chcielibyśmy wa obiecać, że będziemy wkładać jeszcze więcej wysiłku w naszą pracę. Teraz jestem bardzo szczęśliwy!!

Junsu: to mieszane uczucia. Myślę, że ponieważ jesteście wy i pozostali dwaj członkowie, ten wynik mógł być osiągnięty! Jest wiele osób, którym chciałbym podziękować. Myślę, że jesteście w stanie zrozumieć moje uczucia! Ah, to przywraca w pamięci wiele smutnych ale jednocześnie i radosnych wspomnień. Myślę, że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy by dojść do tego momentu.

P2. Co gdybyście mieli napisać do siebie nawzajem listy/wiadomości z okazji 10 rocznicy?

Myślę, że oni znają mnie lepiej niż ja siebie sam, ‘bracia/hyung’ to za mało, to życiowi kompani! Nasza trójka!

kstyle_jyj10thanniversary2.jpg~originalP3. Gdybyście mieli podsumować ostatnie 10 lat jednym słowem…

Byłoby to ‚dziękuję bardzo/감사합니다!’ Niezmienna, żarliwa prawda i cenny, poświęcony czas. Jestem bardzo wdzięczny. Nawet jeżeli napotykaliśmy na trudności,stawialiśmy czoło również nowym wyzwaniom. Każdego dnia jestem wdzięczny, że jesteśmy w stanie poznawać nowy świat, w którym jestem wdzięczny za każdą małą/zwyczajną rzecz i zrozumiałem, że uczucie wdzięczności jest czymś tak niesamowitym, za to również jestem wdzięczny.

P4. Kilka słów do fanów!

Same słowa byłyby wystarczające. Jestem bardzo wdzięczny. To już 4 lata od wydania naszego koreańskiego albumu, ale pomimo to musieliśmy zrozumieć koreańską muzykę, kochacie i ufacie naszym koncertom, więc chciałbym wam za to podziękować. Wiecie, że chociaż nasze ciała są w innym miejscu, nasze serca są ze sobą połączone, prawda? ^^

Dziękuję, wam nie tylko za wspieranie naszej muzyki ale również za wspieranie naszej młodości. Dziękuję za wasze uśmiechy. Nie sądzicie, że teraz lub kiedy znowu się spotkamy nasze wzajemne zrozumienie będzie jeszcze głębsze? W podziękowaniu za to uczucie, będę starał się i ciężko pracował przy moich projektach~!

kstyle_jyj10thanniversary3.jpg~originalP5. Od tego momentu, co będziecie prezentować na scenie?

Cokolwiek będziemy prezentować, myślę, że zawsze będziemy razem. Oraz oczywiście, myślę, że będziemy prezentować wam naszą muzy. Myślę, że jeżeli minie kolejne 10 lat jak teraz, będziemy nieustannie stawiać czoło nowym wyzwaniom, dojrzalsi jako ludzie, zawsze wdzięczni i prowadzący skromne życie.

P6. Jakie są wasze plany sceniczne na 2014 rok?

Chciałbym wam przyrzec to… Zdecydowanie zaprezentujemy się jako JYJ na jednej, wspólnej scenie~! Czekajcie na to i wspierajcie nasze solowe projekty. Kocham was!!!!

Źródło: Kstyle
Tłumaczenie angielskie: Helly z JYJ3
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s