081213 Junsu z JYJ wyda piosenkę nagraną w duecie z Lyn

Zwykły wpis

Wygląda na to, że to wydawnictwo to będzie niezły rarytas  dla fanów i nie tylko 😀

1495908_482418161876783_1229516623_o.jpg~originalKim Junsu, który pojawi się na scenie w głównej roli musicalu „December: Yhe Endless Song”, poświęconego Kim Kwang Sukowi z okazji 50 urodzin, wyda również 18 grudnia specjalny album pod tytułem “Musical December 2013 with Kim Junsu”. Wcześniej, 12 grudnia ukaże się piosenka promująca ‚Passing by’ nagrana w duecie z  piosenkarką  Lyn!

Specjalny album pojawi się w przedsprzedaży on line 9 grudnia. Album będzie zawierał niektóre z hitowych piosenek Kim Kwang Suka np: “Hope Love Is Not Too Painful” i “Letter of a Private,” oraz nie wydaną wcześniej piosenkę “December.”

Oryginalna musicalowa piosenka “Passing by” jest śpiewana przez  Jiwooka (postać graną przez Kim Junsu) w scenie kiedy ten zakochuje się w Lee Yeon. Bardzo akustyczny głos Kim Junsu i słodki głos Lyn będą świetnie harmonizowały się w pięknej balladzie.

Osoba z otoczenia komentuje, “W odróżnieniu od innych musicalowych OST, Junsu będzie pierwszym artystą który wyda specjalny album z nowo zaaranżowanymi piosenkami.”

Specjalny album “Musical December 2013 with Kim Junsu” będzie dostępny w przedsprzedaży na stornach INTERPARK i YES24. Musical “December” ma premierę 16 grudnia w  Sejong Center.

Źródło:Soompi
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s