Magazyn ‘The JYJ’: Członkowie u boku byli jedynym zbawieniem

Zwykły wpis
I kolejny fragment z pierwszego magazynu ‚The JYJ’
W trudnych chwilach poznajesz, kto jest twoim największym przyjacielem …. to test, który zdają nieliczni T_T

Członkowie u boku byli jedynym zbawieniem

Bitwa zaczęła się od teraz. To było lato, bardziej wilgotne od innych ale dla członków [JYJ] był to sezon zimniejszy od epoki lodowcowej. Zwłaszcza uprzedzenia i naciski wokół nich stawały się coraz ostrzejsze i ściskały ich serca. Kiedy wszyscy odczuwali ból, słowa typu „Starajmy się jak tylko potrafimy najlepiej!” nie przynosiły otuchy żadnemu z nich.

Yoochun powiedział, „Nawet teraz wątpię w znaczenie tego słowa [powodzenia] (starajmy się jak tylko  potrafimy najlepiej) jako otuchy dla osoby, która  umiera z bólu. Ale czułem się silniejszy kiedy pozostali członkowi [Junsu i Jaejoong] byli przy mnie.”

Junsu walczył z objawami depresji i bardzo cierpiał. „Dzięki kolegom z zespołu byłem w stanie to pokonać. Kiedy spotykaliśmy się w trójkę i rozmawialiśmy, wszystkie żale w sercu znikały. Nasze serca ‚chorowały’ razem, dzięki czemu mogłem stawić temu czoło.”

Kim Jaejoong powiedział, „Nawet gdyby karą za zerwanie kontraktu miał być zdeptany, nawet gdybym miał być wyrzucony i mieszkać w dziczy, myślę że dałbym radę to przetrwać z pozostałymi członkami u mojego boku. Byłem zdradzony przez osoby, którym na prawdę ufałem i w takich okolicznościach koledzy z zespołu [Junsu i Yoochun] byli jedynymi osobami, którym mogłem ufać.”

Sytuacji na przeciwko której byli zmuszeni stanąć i stawić czoło, ich przyjaźń stała się bardziej głęboka. Byli w stanie dostrzec drobne rzeczy, których nie dostrzegali wcześniej i czuli za to wdzięczność. Zdali sobie sprawę z tego co jest na prawdę ważne i jak wielka i szczęśliwa jest radość z występów na scenie.

TheJYJMag_P05Źródło: Magazyn The JYJ
Tłumaczenie angielskie: Jen(@Jen_BabyLove)
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s