050813 Kim Junsu skradł serca fanów w Seoulu, podczas swojego solowego koncertu

Zwykły wpis

Serca fanów, Junsu skradł już dawno temu 😛

Występ nie pozwolił nikomu oderwać od niego wzroku nawet na sekundę. Przez pełne 2 godziny, Kim Junsu wykonał swój solowy koncert i przykuwał uwagę tym co miał do pokazania. Jego perfekcyjnie śpiewane piosenki ‚na żywo’ i seksowne występy, pozwoliły mu rozpostrzeć skrzydła i wznieść się jeszcze wyżej, jako solowy piosenkarz XIA.

A201308050010_1Od 3-4 sierpnia Kim Junsu przygotował swój  Xia 2nd Asia Tour Incredible in Seoul , w którym udział wzięło 18 000 fanów.

Występ zaczął się od wykonania promocyjnej piosenki z jego pierwszego albumu, „Tarantallegra”. Pojawił się na scenie siedząc na tronie, jak król i zaraz potem wyskoczył, aby zatańczyć do energetycznej piosenki. Różnego rodzaju koraliki przyszyte do kostiumu połyskiwały a podczas wykonywania, różnego rodzaju ‚władczych’ gestów, ukazywała się odrobina ‚ciała’ i mięśnie, które miały jego seksowne wcielenie.

A201308050011_1Występ kontynuował wykonując piosenki: No Gain, I′m Confessing NowChocolate Girl a po występie stanął na scenie by przywitać się z fanami i powiedział, „Będę wykonywał wiele piosenek z wieloma wspaniałymi efektami, wiec mam nadzieję, że wam się spodoba.”

Tak jak powiedział, jego występy były wykonywane imponująco i w szybkim tempie. Pojawiły się piosenki:  Rainy EyesFoolish HeartNo ReasonUncommittedTurn It UpFantasy i Funny Song. Choreografia błyszczała jeszcze bardziej dzięki udziałowi czołowych amerykańskich tancerzy; On i jego tancerze wywoływali u fanów okrzyki prezentując seksowny taniec.
A201308050004_1Z drugiej strony, Kim Junsu pokazał swoją delikatną stronę, wykonując ballady. Do 11 AM, pierwszą część piosenki wykonał bez jakiegokolwiek akompaniamentu, wykonał również bardzo emocjonalnie piosenkę OST Love Is Like Snow z KBS′owskiej dramy Nice Guy.Główną atrakcją koncertu było wykonanie promocyjnej piosenki z drugiego albumu Incredible. Ubrany w czerwoną marynarkę i krótkie, czarne spodenki, przelał całą swoją energię na scenę.

A201308050002_1Nie zapomniał podziękować fanom, w krótkich przerwach na rozmowę. Podczas segmentu ′Genie Time′, który jest jego znakiem rozpoznawczym, próbował wysłuchać fanów i wykonać tak wiele próśb jak to było możliwe. Jego fani głownie prosili o to by mogli usłyszeć więcej wykonanych przez niego piosenek.

“To jest niesamowite,” te słowa wypowiedział, widząc, że jedna z fanek przyszła na koncert z tekstami piosenek, które chciała by Junsu wykonał.

Ostatecznie wykonał Final Dance z musicalu Elisabeth, The Wind Blows autorstwa Lee Sora i piosenkę Steviego Wondera Lately.

A201308050006_1Kim Junsu, w sumie zaśpiewał 19 piosenek tego dnia.

Piosenkarz wystąpi następnie w Korei, w Busan 10 i 11 sierpnia.

Źródło: Choi Eunhwa
Dzięki: Mwave EnewsWorld
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s