250713 Wzruszające nagranie JYJ sprzed 2 lat [JYJ LINE] [video]

Zwykły wpis

Naganie, które dzisiaj pojawiło się na LINE to fragment rozmowy z fanmeetingu zorganizowanego z okazji White Day w 2011 roku. Junsu  nie był tu zbyt rozmowny ale myślę, że nagranie to jest warte wstawienia i posłuchania jak bardzo szczęśliwi, załamani, przytłoczeni a zarazem pełni nadzieli byli tego dnia. Czy my się kiedykolwiek dokładnie dowiemy co się działo po ich odejściu z SM????

9361195751_db5b6e3c5a_o

Park Yoochun: Bardzo podoba mi się nazwa JYJ. Bardzo dziękuję, bardzo dziękuję, za waszą miłość, która tak bardzo nas  uszczęśliwia. Teraz przyszła nasza kolej, by was uszczęśliwić. Będziemy robić wszystko co w naszej mocy (płacze)

Kim Junsu: Dziękuję wam. dziękiuję (zaczyna płakać)  9363972364_04705fdbe3_o

Kim Jaejoong: Przepraszam, dopiero co pojawiliśmy się by wam to powiedzieć a moje emocje wzięły górę. Moje serca zawsze bierze górę nad głową…. (zaczyna płakać) Mogę zrozumieć co czuje Junsu i czuję się w ten sam sposób. Gdybyśmy brali udział e sesji ‚Otwórz swoje serce’, trwała by ona przynajmniej 4- 5 godzin, a i tak było by to za mało. Jak Yoochun powiedział, jesteśmy bardzo szczęśliwi w tych dniach. Jako ludzie, dusimy się ponieważ nie możemy kochać tego co tak bardzo kochamy, nie możemy robić tego co tak bardzo lubimy i nie możemy mówić tego co chcielibyśmy powiedzieć.

9361195771_6a77133abf_oCieszymy się, że są osoby, które pomagają nam wyrazić siebie, nie w 100% ale dość otwarcie. Jesteśmy tak zachwyceni i wdzięczni za wasze wsparcie…. (płacz) Tak, jak Yoochun powiedział, będziemy podążać do przodu, wbrew wszystkim przeciwnością. Wszystko co mogę wam powiedzieć to właśnie to. Proszę zaufajcie nam i miejcie na nas oko. To wszystko czego chcemy.

Źródło: JYJ(EN) Naver Line
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s