220713 XIA Junsu wystartował w Tajlandii ze swoją azjatycką trasą

Zwykły wpis

Tak jak obiecał, ciężko pracował tego dnia, Kim Junsu w pojedynkę wzniósł się tak bardzo wysoko, wsparciem na jego ‚niebie’ było JYJ. Piosenkarz rozpoczął swoją drugą, azjatycką trasę koncertową, promującą nowy studyjny album, 20 lipca w Tajlandii.

Xia 2nd Asia Tour Concert Incredible in Bangkok odbył się przed widownią 3 000 fanów.

50037924Kim Junsu powiedział o kraju, „Tajlandia ma wiele pasji i pokazała nam (JYJ) niewyobrażalną falę wsparcia. Czuję się szczęśliwy, że zaczynam moją azjatycką trasę właśnie w tym kraju.”

Podczas koncertu pokazał, rozentuzjazmowanym fanom, wiele swoich uroków, potwierdził tym, że na prawdę cieszy się z wystąpienia tutaj.

Występ rozpoczął się od jego pierwszego singla ‚Tarantallegra’, a następnie ‚No Gan’ .

Po tych występach Kim Junsu powiedział, „W końcu mój drugi koncert w Bangkoku mógł się odbyć. Wyczuwam pasję jaka jest w Tajlandii. Nadal mam wam wiele do pokazania, więc proszę świetnie się bawcie.”

W trakcie fanowskich oklasków dodał, „Będą dziś płonął”.

Piosenkarz udał się wykonać charyzmatyczny występ do piosenek ‚No Reason’, ‚Uncommitted’ i ‚Turn It Up’ oraz roztopił, swoim głosem, serca fanów wykonując ballady ‚11 am‚ i ‚Love Is Like Snow’.

41402004Zaraz po  wykonaniu piosenki ‚Fantasy’, powiedział „Cieszę się, że mogę się podzielić z wami moim pierwszym występem. Tak jak poprzednio, tym razem nie może, również zabraknąć miejsca na ‚Prośby od fanów’ [Genie Time].”

Genie Time to nazwa dla tej części występu w której, wykonywane są trzy prośby od fanów. Podczas tego występu musiał wykonać ‚giyomi’, zaśpiewać  Really, z OST do dramy Nice Guy, oryginalnie śpiewanej przez Song Joong Ki.

Oczywiście najważniejszym punktem koncertu było wykonanie nowej piosenki ‚Incredible’. Fani najwyraźniej nie mogli usiedzieć na swoich miejscach, skoro wstali aby zobaczyć występ, który został pokazany po raz pierwszy w Tajlandii.
Tym występem, po raz kolejny, Kim Junsu potwierdził swój status jako solowy piosenkarz. Jednakże, nie zapomniał o swojej grupie, mówiąc „Jako, że pozostali członkowie ciężko pracują w swoich indywidualnych projektach, starając się utrzymać nazwę JYJ na powierzchni. Mogłem ciężko pracować z zaufaniem i odwagą. Mam nadzieję, że będziemy mogli wydawać płyty JYJ nawet, gdy będziemy mieli po 40 lat.”

XIA pozostawił fanów w oczekiwaniu na to, jak bardzo będzie mógł się rozwinąć podczas dalszej części azjatyckiej trasy.

Zdjęcie: C-JeS Entertainment
Źródło: mwave
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s