Magazyn ‚The JYJ’: Członkowie JYJ mówią o problemach jakie musieli pokonać po odejściu z SM

Zwykły wpis

Wiele razy zdarzało się nam być niezadowolonym z tego, że JYJ nie opowiadało o odejściu z JYJ, że nie opisywali co  się stało, jakie były wszystkie powody odejścia. Wygląda na to, że tutaj mamy na to odpowiedź.

Magazyn ‚The JYJ’: Dział pierwszy

Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy

„Tego roku było niezwykle zimne lato’

Nawet jeżeli nie mówiliśmy tego, mieliśmy nadzieję, że to co chcemy przekazać i to czego sobie życzymy, będzie zrozumiane przez świat i ludzi.

Nie wiedzieliśmy wtedy kiedy nadejdzie ten czas, ale było jasne, że czas „nie będzie taki sam jak teraz”

Więc, ostatecznie odważyliśmy się wyjść i gonić nasze „szczęście” i odnaleźć nasze „marzenia”. Nasze stopy wydawał się ciężkie i strach przed niepewną przyszłością był ogromny. Jednak, aby w pełni osiągnąć szczęście i spełnić marzenia, pomyśleliśmy, że musimy pokonać te trudne kroki i strach.

Więc pod nazwą ‚JYJ’, staliśmy się jednością.

Treść zawarta w dziale pierwszym:
– Sekret trzymany w naszych sercach
Prawda z czasem będzie ujawniona
Porzucenie wszystkiego dla przyszłości
Członkowie u boku byli jedynym zbawieniem
Spotkaliśmy jedną, jedyną osobę, której zależało na nas
Na początku była tylko pasja i wiara, to wszystko co mieliśmy
Z powrotem na świecie, z olbrzymim uśmiechem/ śmiejąc się ogromnie

TheJYJMag_1p_1

Sekret trzymany w naszych sercach

Latem 2009 roku Kim Jaejoong, Park Yoochun i Kim Junsu, postanowili porzucić wszytko, kiedy byli najbardziej popularni.

Popularność i pieniądze, w żaden sposób nie były ważne. Gdyby były dla nich wszystkim, nie wystąpiliby na zewnątrz krocząc ciężko, ze strachem w sercach. Nie życzyli sobie nic innego z wyjątkiem szczęścia i spełnienia marzeń. Nie byli sami, każdy z nich miał pozostałą dwójkę członków u boku i to było jedyne wsparcie i podpora jakie mieli. W tamtym czasie krążyło wiele różnych myśli między ludźmi oraz w przemyśle, oblewając JYJ falą krytyki. Jednak oni mogli jedynie zachować milczenie. Potępienie skupiło się na szczycie wszystkich szokujących systemów i złych plotek, które rozdarły ich serca. Nawet wtedy nie podjęli żadnych działań. Zrozumieli, że „będziemy później pluć obie w twarz” (jeżeli w tym czasie podejmą jakieś działanie).

Park Yoochun powiedział, „Nasza ówczesna agencja, SM Entertainment, musiała myśleć podobnie, ale patrząc wstecz nasza strona czuła się bardziej skruszona/żałosna. 

Nawet wtedy uważałem, że powinniśmy unikać słów, które mogą wywołać jeszcze więcej szkód po obu stronach. Plotki nie przestały się pojawiać, jednak uważałem, że to jest jedyne wyjęcie i trzymaliśmy się tego do samego końca. Nigdy się nie spodziewaliśmy, że tak okropne plotki, będą oddziaływać na naszą decyzję. [To się pewnego dnia skończy], mogliśmy jedynie czekać na to, chowając wszystko w sercach. Z pływającym czasem, świat i ludzie, dowiedzą się prawdy, tak myślałem. „

Przemyślenia Kim Junsu zbytnio się nie różniły.

„To również dla nas było bardzo trudne. Duży/starszy brat Chang-Ju, [tak pieszczotliwie JYJ nazywają przedstawiciela C-JeS], powiedział, że musimy po prostu przetrzymać ten ból. Powiedział, że jeżeli będziemy reagować na każdy tego typu przypadek, problem będzie stawał się jedynie jeszcze większy. Jeżeli to zniesiemy, szybko może się to zakończyć, jeżeli tego nie zrobimy, to nawet niewielka sprawa, gdy się pojawi, jej wyjaśnianie może zająć dużo czasu. Te słowa podbudowały mnie pozwoliły przetrwać tamten czas. To  był naprawdę trudny okres, ale to wszystko co mogliśmy zrobić.”

Najstarszy, Kim Jaejoong, również potwierdził, że to był bardzo trudny okres, w którym wszystko mógł jedynie trzymać w sercu. „Gdzieś głęboko, myśleliśmy, że to może być przegrana walka. Mieliśmy jednak nadzieję, że z upływem czasu ludzie będą rozumieć to co mamy schowane w sercu, nawet jeżeli nie będziemy o tym mówić. W tamtym czasie nie było nawet 1 osoby, która mówiłaby coś w naszej obronie. Nie mogliśmy zrobić nic innego, wyłącznie to co trzeba było szybko zrobić. Wszystko co wypłynie z naszych ust będzie tworzyło nieporozumienia i jeżeli nawet zaprzeczymy, że to nie tak, będziemy uważani za tchórzy, dlatego nie mogliśmy nic mówić.”

Patrząc na czas, który minął, członkowie dobrze pamiętają, z dużym bólem, to trudne lato 2009 roku. Mówi się, że nieważne jak ciężko sprawy się miały, wraz z upływem czasu wspomina się to wszytko z obojętnością, jednak oni nawet teraz ciężko wzdychają [wspominając].

TheJYJMag_1p_2

ciąg dalszy nastąpi………..^^

Źródło: Magazyn The JYJ
Tłumaczenie angielskie: Jen(@Jen_BabyLove)
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: junsupolska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s